CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Kreowanie wizerunku w mediach poprzez niestandardowe kampanie reklamowe

creative-2-960Naszym znakiem rozpoznawczym jest tworzenie i realizacja kampanii reklamowych o niestandardowym wcieleniu. Jednym z takich projektów jest kampania Poznaj Siedmiu wspaniałych promująca Profesjonalny Test Flotowy SKFS zrealizowana z Arval Polska. Zarówno marketing jak i działania PR realizowane osobno nie przynoszą zamierzonego skutku. Tylko ich synergia prowadzi do osiągnięcia sukcesu w kreowaniu wizerunku na rynku. Nieustanna komunikacja była hasłem przewodnim projektu jaki mamy przyjemność współtworzyć z SKFS już od trzech lat. Jest to Flotowy kalendarz książkowy z bazą kontaktów kontaktów dostawców produktów i usług na rynku flotowym.

Organizowanie spotkań, szkoleń i konferencji

ccpoprdddNieodzownym elementem w utrzymywaniu relacji biznesowych są spotkania i szkolenia. Od 7 lat współpracujemy ze Stowarzyszeniem Kierowników Flot Samochodowych w obszarze realizacji eventów szkoleniowo-integracyjnych. To Creative Communication współtworzyło Piknik SKFS oraz Regaty Flotowe. Od ponad 6 lat jesteśmy współorganizatorem Profesjonalnego Testu Flotowego i dorocznej Gali SKFS,  które na stałe wpisały się już w kalendarz najważniejszych wydarzeń flotowych. Od 2017 roku organizujemy event integracyjny Narty Flotowe, a w 2018 roku  narodziło się nasze najmłodsze dziecko konferencja biznesowa z sesjami networkingowymi – Targi Wiedzy.

Namalujemy Twoją biznesową sieć od nowa

photo-1460661419201-fd4cecdf8a8bJesteśmy ogniwem łączącym Twoją firmę z potencjalnymi Klientami. Starannie dobieramy odbiorców naszych komunikatów, tak aby informacje trafiały zawsze do podmiotów, z którymi chciałbyś nawiązać relację biznesową. Stawiamy na innowacyjne działania w kreowaniu naszych klientów jako ekspertów. Od 2018 roku  nasze portfolio ofertowe powiększyło się o tworzenie stron internetowych. Owocami naszej pracy jest stworzenie  m.in. strony dedykowanej Profesjonalnemu Testowi Flotowemu www.ptf.skfs.com.pl oraz kalendarza online eventów flotowych w roku bieżącym www.kalendarzflotowy.pl.